Spolupráce

Spolupráce UJEP s podnikovou sférou

 

Jedním ze záměrů Univerzity J. E. Purkyně je neustálé rozvíjení spolupráce s podniky, která bude efektivní pro obě strany. Z tohoto důvodu vznikla tato webová stránka, která slouží jako přehled nabídek spolupráce pro podniky.

 

V první sekci Nabídka spolupráce pro podniky naleznete kontakty na osoby z jednotlivých součástí UJEP a z rektorátu, se kterými se můžete domluvit na spolupráci.


V druhé sekci Nabídka spolupráce pro studenty si podniky mohou zdarma zveřejnit krátkou prezentaci, kde uvedou základní informace o společnosti, konkrétní formu spolupráce a kontaktní osobu, na kterou se studenti mohou přímo obrátit.


Pokud bude mít Vaše společnost o tuto formu prezentace zájem, kontaktujte prosím Ing. Lenku Potencovou (lenka.potencova@ujep.cz. Tel: 475 286 231). Formulář naleznete zde.

 

Máte-li jakékoli nabídky pro naše studenty, ať už se jedná o pracovní příležitosti, zadávání BP/DP na Vámi zvolené téma, možnost exkurze či praxe ve vašem podniku, neváhejte se na nás obrátit a pošlete nám je na e-mail: karierniporadenstvi@ujep.cz. Vaši nabídku zveřejníme na našem webu Kariérního poradenství v příslušné sekci.

 

 

Více

Nabídka spolupráce pro podniky

 

Více

Nabídka spolupráce pro studenty

 

Více