Nabídka pracovních příležitostí

NABÍDKA PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

 

Stáže 

Fond dalšího vzdělávání: Studenti posledních ročníků se mohou zapojit do projektu Cesta pro mladé, který jim umožní praxi v oboru, který studují na UJEP. Zájemci mohou aktuálně vybírat z desítek nabídek stáží. Účastníci kurzu se naučí nové věci od zkušeného odborníka a navíc se mohou zdarma zapojit do kurzů Time management, Stress management, Práce s informacemi i Komunikační dovednosti. Pokud budou studenti absolvovat stáž v jiném městě, budou jim proplaceny náklady na ubytování a cestovné. Více informací naleznete zde.

  

 

Pracovní příležitosti

Základní škola a mateřská škola Teplice hledá kolegu/kolegyni do pedagogického sboru na pozici "učitel/ka na I. stupni". Více informací naleznete zde.

 

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o. nabízí práci formou praxe pro studenty (ideálně z posledních dvou ročníků). Více informací naleznete zde

 

Lentilka - dětské rehabilitační centrum hledá pracovníky na níže uvedené pozice:


Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci, p.o. hledá pracovníky na pozici "Ergoterapeuta/tku". Více informací naleznete zde.

  

  

Úřad práce České republiky 

Rok 2016

Aktuální nabídku pracovních příležitosí na 44. týden naleznete zde.

 


  

Brigády

Job Centrum přijme studenty IT oborů na brigádu - programování v PHP na zajímavém projektu. Více informací naleznete zde.


Centropol Holding, a.s.

Společnost Centropol hledá brigádníky na pozici "Telefonní asistent". Více informací naleznete zde.

 

 

 

 Pracovní stáže v zahraničí

Pokud stále nevíte, kam vyrazit na pracovní stáž - navštivte nové webové stránky – www.stazujeme.cz. Tento web je zaměřen na podporu praktických stáží v rámci programu Erasmus+. Můžete se zároveň zapojit do soutěže o iPhone či víkendový pobyt v Evropě dle vlastního výběru. Leták je k dispozici zde. Více informací naleznete zde.


Veškeré nabídky na pracovní stáže jsou zveřejňovány v Aktuální nabídce Zahraničních aktivit.